Mamy przyjemność zaprezentować listę projektów zrealizowanych przez Marcopolo Development. Są wśród nich takie inwestycje budowlane jak Osiedle Słoneczne Wzgórze w Śremie, Osiedle Lawendowe Pola w Błażejewie koło Kórnika czy Corner Park Mieszkaniowy w Śremie. Ponadto zrealizowaliśmy inwestycje takie jak „Stary Spichlerz”, kompleks handlowo-usługowo-mieszkalny „Nad Wartą”, „Osiedle Zamkowe” oraz budynek wielomieszkaniowy „Pod Wieżą” Prowadzimy sprzedaż komfortowych, tanich mieszkań i domów w atrakcyjnych cenach i lokalizacjach, w bliskim sąsiedztwie Poznania. Developer Marcopolo Development to firma rzetelna i solidna.

Dlaczego warto zakupić tanie mieszkanie lub dom pod Poznaniem?

Ucieczka z metropolii

Wszechobecny zgiełk skłania znaczną liczbę osób do ucieczki poza wielkie metropolie. Strefa podmiejska kusi licznymi atrakcjami, a rozbudowana infrastruktura transportowa (drogi publiczne, trasy szybkiego ruchu, komunikacja podmiejska itd.) umożliwia dotarcie do większego ośrodka miejskiego w stosunkowo krótkim czasie, bez problemu codziennego stania w korkach. Nie inaczej jest z okolicami Poznania i miejscowościami takimi jak Błażejewo koło Kórnika czy Śrem. Obecne tam domy i tanie mieszkania pod Poznaniem to atrakcyjne oferty deweloperskie, skrojone na miarę potrzeb osób poszukujących własnego lokum.

Naturalne walory strefy podmiejskiej – zieleń, cisza, spokój i świeże powietrze – idealnie współgrają z rozbudowaną ofertą handlowo-usługową i kulturalną. Budowane osiedla mieszkaniowe są zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu wszelkich potrzeb życiowych. Odnajdą się tam osoby w każdym wieku – młodsi, rodziny z dziećmi i emeryci.

Sprawdź bieżące inwestycje!

Zapoznając się z propozycjami developera Marcopolo Development, z pewnością natrafisz na wiele opisanych powyżej ofert. Nieruchomości na reprezentowanych przez nas osiedlach cechują się olbrzymią różnorodnością. Znajdują się tu zarówno domy jednorodzinne (parterowe, bliźniacze i szeregowce), jak i nowe mieszkania. Dysponujemy lokalami w zabudowie nowej i już istniejącej. Co ważne, z naszej oferty mogą skorzystać nie tylko osoby prywatne, ale też firmy szukające lokalizacji na punkt handlowo-usługowy czy biurowy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą deweloperską i kontaktu z naszą firmą, jeśli zainteresowały Cię opisane powyżej zalety.

domy kórnik

Zrealizowane inwestycje

Marina City

Inwestycja składa się z 14 domów w zabudowie bliźniaczej oraz dwóch domów jednorodzinnych. Wszystkie posiadają ogrody, miejsca postojowe i garaże.

Corner Park mieszkaniowy budynek A B C D E F

CORNER PARK MIESZKANOWY to nowa inwestycja na mapie Śremu, zlokalizowana w atrakcyjnej dzielnicy miasta na skrzyżowaniu ulic Józefa Chełmońskiego i alei Solidarności.

Lawendowe Pole

Osiedla domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Wybudowane ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb Twoich i Twojej Rodziny

Wygodny szybki dojazd do Poznania, wyjątkowa architektura, potrzebna infrastruktura i otaczająca zieleń, którą pokochasz.

Marina Park

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją położoną nad Wartą przy ul. Nadbrzeżnej w Śremie.

Jest to kompleks domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej (od 65 do 86 m2 z możliwością łączenia).

Niepowtarzalna lokalizacja urzekająca krajobrazem.