Kolejny etap osiedla Słoneczne Wzgórze III w Śremie.

 

 

 

 

 

Osiedle Słoneczne Wzgórze III to kompleks czterech mieszkalnych segmentów szeregowych wraz z infrastrukturą towarzyszącą (ogrodzenie, chodniki, zieleń wokół budynków, miejsca parkingowe). Ostatni etap inwestycjizrealizowany zostanie na odrębnej działce.

Zaprojektowany został z myślą o zróżnicowanych oczekiwaniach naszych klientów. Usytuowane na dwóch kondygnacjach mieszkania zaprojektowano w różnych układach i metrażach – od 47 do 112 m2. Każde z nich posiada niezależne wejście.

Architektura stanowiąca połączenie nowoczesnego stylu z klasyczną estetyką oraz wysoka jakość wykonania podkreślają prestiż inwestycji. Dachy budynków zostaną pokryte wysokiej jakości dachówką w kolorze grafitowym. Mieszkania na parterze posiadać będą ogródki (od 41 do 135 m2), mieszkania na piętrze będą dwupoziomowe (antresola o wielkości od 15 do 33 m2), dla wszystkich mieszkań zostały przewidziane indywidualne miejsca postojowe oraz pomieszczenia gospodarcze. Lokalizacja Osiedla gwarantuje komfort zamieszkania w spokojnej, zadbanej i pięknej okolicy, w jednym z najatrakcyjniejszych miejsc miasta.

 

Galeria