Inwestycja „POD WIEŻĄ II” to stylowy kompleks usługowo –handlowo – mieszkalny usytuowany w centrum Śremu przy ul. Powstańców Wielkopolskich, składający się z trzech budynków mieszkalnych połączonych ze sobą częścią parterową i podpiwniczeniem wraz z infrastrukturą towarzyszącą.

 

 

 

Część mieszkalną budynku stanowić będą 3 kondygnacje – I i II piętro oraz poddasze użytkowe (mieszkania o powierzchni 21 – 48 m2), w części parterowej znajdować się będą lokale o charakterze handlowo – usługowym. Układ i wielkość lokali użytkowych oraz mieszkań dostosowano do oczekiwań klientów z zachowaniem odpowiedniego komfortu przestrzennego. Istnieje możliwość ich łączenia w celu uzyskania większych powierzchni. W części podziemnej budynku znajdować się będzie hala garażowa oraz piwnice służące mieszkańcom budynku.

Elewacja zostanie wykonana w większości z wysokiej jakości cegły starobrowarnej elewacyjnej, częściowo natomiast będzie pokryta tynkiem mineralnym.

W tylnej części działki powstanie plac zabaw dla dzieci oraz zielony skwer wraz z umieszczonymi na jego terenie elementami małej architektury tj. ławki, latarnie, kwietniki. Będzie to miejsce umożliwiające mieszkańcom wypoczynek i relaks z widokiem na symbol miasta – Wieżę Wodociągową. W celu podniesienia komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców wyżej opisany skwer zostanie ogrodzony.

 

stary-spichlerz

Zobacz dostępność mieszkań:

 

Galeria