Luksusowy kompleks handlowo - usługowo – mieszkalny usytuowany w centrum Śremu, tuż przy głównej arterii komunikacyjnej miasta, przy ul. Nadbrzeżnej.

 

 

 

Apartamentowiec „Nad Wartą” to harmonijnie zaprojektowany kompleks o dobrze zaakcentowanej architekturze. W pierwszym etapie inwestycji powstaje 7 stylowych kamienic, zaprojektowanych w sposób umożliwiający harmonijne połączenie z już istniejącą zabudową tej części miasta.
 
Inwestycja wniesie nową jakość w rewitalizację tak ciekawych krajobrazowo i turystycznie części miasta.
Lokale o pow. 79m², usytuowane na parterze budynków przeznaczone są pod działalność handlowo – usługową oraz gastronomiczną.
 
Na piętrze zaplanowano apartamenty mieszkalne oraz lokale przeznaczone na biura i usługi o powierzchni od 31,1m² do 40m². Na najwyższym piętrze usytuowane będą atrakcyjne apartamenty dwupoziomowe z antresolami.
Układ i wielkość lokali użytkowych oraz mieszkań dostosowano do oczekiwań klientów z zachowaniem odpowiedniego komfortu przestrzennego. Istnieje możliwość ich łączenia w celu uzyskania większych powierzchni.
 
Przy projektowaniu zabudowy pomyślano nie tylko o stworzeniu nietuzinkowej architektury, zadbano także o estetykę przestrzeni wspólnej dla wszystkich właścicieli lokali – mała architektura, gustownie zaprojektowane skwery zieleni, miejsca parkingowe oraz podziemne miejsca garażowe.

 

Galeria