„Osiedle Zamkowe" to osiedle składające się z 6 domów w stylu angielskim.

 

 

 

Architektura 

Nowoczesna stylistyka, modny design i przemyślane rozwiązania architektoniczne sprawiają, że jest to wymarzone miejsce dla ludzi ceniących komfort oraz wysoką jakość życia. 

Domy wybudowane i przekazane w „deweloperskim" standardzie, pozwalają na zaaranżowanie jego wnętrza według uznania i indywidualnych potrzeb. Wszystkie domy będą wygodne, jasne, z widnymi kuchniami, tarasem i ogródkiem oraz w zabudowie bliźniaczej, przylegające do siebie garażami oraz  balkonem na piętrze. 

Ciekawie i funkcjonalnie podzielona przestrzeń domu pozwoli na jego swobodne aranżowanie, w zgodzie z indywidualnymi upodobaniami. 

W drugim etapie inwestycji w ofercie znalazły się domy jednorodzinne przeznaczone dla 2-5 osobowej rodziny, powierzchnia całkowita wynosi 140 m', strefa dzienna domu została usytuowana na parterze a nocna na piętrze.  

 

Komfort 

 „Osiedle Zamkowe" zostało stworzone z myślą o tych, którzy cenią sobie spokój, malowniczą lokalizację domu:
z dala od zgiełku dużego miasta, a jednocześnie tylko 15 minut drogi do Poznania. Układ i wielkość domów dostosowano do oczekiwań klientów z zachowaniem odpowiedniego komfortu przestrzennego. Oferta kierowana jest do ludzi aktywnych, wymagających, chcących zamieszkać z dala od zgiełku miasta, w atmosferze relaksu i spokoju. 

 

Jakość 

Inwestycja „0siedle Zamkowe" wykonana zostanie w oparciu o najwyższe standardy, z wysokiej jakości materiałów budowlanych oraz wykończeniowych. Wysoka jakość oferowanych przez firmę Marcopolo - Development potwierdza wdrożony i utrzymywany System Zarządzania jakością ISO 9001:2000 oraz Certyfikat „Najwyższa Jakość 
w Budownictwie".

 

mapka

 

Galeria