„Osiedle Zamkowe" to wygodne i dobrze zaprojektowane domy w dogodnej lokalizacji.

 

 

 

Architektura

Nowoczesna stylistyka, modny design i przemyślane rozwiązania architektoniczne sprawiają, że Osiedle Zamkowe w Kórniku niedaleko Poznania jest wymarzonym miejscem do mieszkania dla ludzi, którzy cenią sobie komfort oraz wysoką jakość życia.

Przekazanie klientom domów w developerskim standardzie pozwala im na dowolne zaaranżowanie wnętrza według własnych, indywidualnych potrzeb. Wszystkie składające się na osiedle domy są wygodne i jasne. Posiadają widne kuchnie, taras i ogródek. Wybudowane są w zabudowie bliźniaczej, z przylegającymi do siebie garażami oraz balkonem na piętrze.

Ciekawie i funkcjonalnie podzielona przestrzeń domu pozwoli na jego swobodne aranżowanie, w zgodzie z indywidualnymi upodobaniami.

W pierwszym etapie inwestycji znalazły się domy jednorodzinne o całkowitej powierzchni 140 m2, przeznaczone dla 2-5 osobowej rodziny. Na parterze została usytuowana strefa dzienna, natomiast na piętrze - strefa nocna.

Komfort

„Osiedle Zamkowe" stworzono z myślą o tych, którzy cenią sobie spokój oraz malowniczą lokalizację z dala od zgiełku dużego miasta. Położone jest jedynie 15 minut drogi do Poznania. Układ i wielkość domów dostosowano do oczekiwań klientów z zachowaniem odpowiedniego komfortu przestrzennego. Oferta kierowana jest do ludzi aktywnych, wymagających, chcących zamieszkać z dala od zgiełku miasta, w atmosferze relaksu i spokoju. 

Jakość

Inwestycja „Osiedle Zamkowe" wykonana została w oparciu o najwyższe standardy, z wysokiej jakości materiałów budowlanych oraz wykończeniowych. Wysoka jakość oferowanych przez firmę Marcopolo Development inwestycji potwierdza wdrożony i utrzymywany System Zarządzania jakością ISO 9001:2000 oraz Certyfikat „Najwyższa Jakość w Budownictwie".

 

mapka

 

Galeria